-
News
Unibouw heeft een nieuw pand én was toe aan een knallende corporate movie. Film Agency mocht dan ook aan de slag met een pakkend concept voor deze bedrijfsvideo.
Film Agency ging aan de slag met een top notch bedrijfsfilm. Wij streven naar pure awesomeness. Dat bereik je alleen met producties die 100% maatwerk zijn. Zo ook deze video. Dankzij onze expertise en de inhoudelijke input van Unibouw was de verrassende hoek zo gevonden. Zo konden wij snel aan de slag met het neerzetten van het Brabantse karakter was het bedrijf zo uniek maakt. De menselijke factor is dan ook duidelijk aanwezig in de video.
Komen we al in beeld? Onze video- en motion designers tillen video-ervaringen naar een hoger niveau. We kunnen gerust zeggen dat we voor onze klanten ten strijde trekken. Als volledig Nederlands bedrijf, met al meer dan tien jaar ervaring, richten wij ons op impact. Het is tijd voor de volgende stap. Het is tijd voor Film Agency.