

Byldis - Welcome to Byldis
Een fabrieksrondleiding vastleggen met drone video
Bydis wilde hun fabriek op een vernieuwende manier presenteren. Geen traditionele rondleiding of statische video, maar een dynamische ervaring die in één vloeiende beweging laat zien hoe de productieomgeving eruitziet. De video moest inzetbaar zijn voor online communicatie, presentaties en marketing, en tegelijkertijd een realistisch beeld geven van de schaal en professionaliteit van de fabriek.
Samen met MerkManagers is gekozen voor een POV drone video als oplossing, waarbij de kijker als het ware zelf door de fabriek beweegt.
Expertise:
Full production

De oplossing: een POV drone video voor industriële videoproductie
Film Agency verzorgde de uitvoering van de POV drone-opnames en de volledige edit. Door met een drone door de fabriek te vliegen ontstaat een unieke fabrieksrondleiding die met reguliere cameratechnieken niet mogelijk is. De vloeiende beweging en het perspectief zorgen voor een meeslepende kijkervaring en maken complexe omgevingen in één oogopslag inzichtelijk.
De drone video is strak gemonteerd en afgestemd op het tempo en de routing van de fabriek. Het resultaat is een professionele drone video die niet alleen indruk maakt, maar ook functioneert als effectief communicatiemiddel.



Waarom een drone video laten maken door Film Agency
Deze case laat zien hoe drone video meer kan zijn dan alleen een luchtshot. Door POV drone techniek te combineren met een doordachte edit, creëren we video’s die processen, ruimtes en schaal op een krachtige manier overbrengen.


Videoproductiebedrijf met garantie op de wow-factor
Komen we al in beeld? Onze video- en motion designers tillen video-ervaringen naar een hoger niveau. We kunnen gerust zeggen dat we voor onze klanten ten strijde trekken. Als volledig Nederlands bedrijf, met al meer dan tien jaar ervaring, richten wij ons op impact. Het is tijd voor de volgende stap. Het is tijd voor Film Agency.



